0 (533) 957 90 91 cemal@cemalsigorta.com.tr

Seyahat Sigortaları

Yurt Dışı Seyahatlerinize Sağlık Vizesiyle Çıkın!
Yurtdışı seyahatlerinizde, her açıdan dört dörtlük bir güvence içinde, seyahat edebilmeniz için seyahat sağlık vizenizi CEMAL SİGORTA’dan alın!

CEMAL SİGORTA Vize Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışındaki seyahatlerinizde başınıza gelebilecek acil hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek tedavi masraflarınızı karşılayan bir sigorta poliçesidir.

CEMAL SİGORTA Vize Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içindeki hastalanma ve kazaya uğrama sonucunda oluşan; ayakta tedavi ve yatarak tedavi harcamaları ile vefat halinde cenazenin yurda nakli veya yurt dışında defin masraflarına ilişkin acil tıbbi yardım masraflarını %100 karşılar.

CEMAL SİGORTA, Keyif Seyahat Sağlık Sigortası ile yurt dışı seyahatleriniz artık daha keyifli!
CEMAL SİGORTA’nın müşterileri için geliştirdiği yeni nesil seyahat sağlık sigorta paketi Keyif, tercihe bağlı olarak dünyada veya Avrupa’da yapılan seyahatlerinizde her zaman sizinle… Riskli durumlar gerçekleştiğinde, sigorta kapsamında bulunan tüm yardımları derhal sağlayan paket, seyahatin başladığı andan itibaren asistans hizmetleriyle de yanınızdadır.

Sigorta teminatınız, poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içerisindeki hastalanma ya da kazaya uğramanız sonucunda gereken: Ayakta Tedavi Harcamaları, Yatarak Tedavi Harcamaları,Vefat Halinde cenazenin yurda nakli veya yurt dışında defin, masraflarına ilişkin acil tıbbi yardım masraflarınızı %100 olarak karşılar. Ayrıca ek olarak size Kaza sonucu oluşabilecek mağduriyetinizi güvence altına alacak bir de Ferdi kaza teminatı sunuyoruz.

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtiçi seyahatlerinizde de yalnız değilsiniz. CEMAL  SİGORTA’nın sizlere özel hazırladığı yurtiçi seyahat sağlık sigorta poliçesinde yurtiçi seyahatlerinizde ihtiyacınız olan acil tıbbi tedavi giderlerinizi, tıbbi nakil masraflarınızı teminat altına almakta ve sadece MAPFRE GENEL SİGORTA müşterilerine özel asistans paketini hizmetinize sunmaktadır.

YESS Yurtdışı Eğitim Sağlık Sigortası ile artık yurtdışında da güvendesiniz. CEMAL SİGORTA’nın en yeni ve özgün ürünü olan YESS’in benzerlerinden en önemli farkı öğrencilerimizin sigortaları ile ilgili talepleri için yurtdışına 7 gün, 24 saat Türkçe hizmet veren bir call center hizmetinden yararlanabilmeleri ve poliçe süresince gümrükten giriş çıkış yapmaya gerek kalmaksızın teminatların geçerliliğini korumasıdır.