0 (533) 957 90 91 cemal@cemalsigorta.com.tr

Sağlık Sigortaları

Sağlığınız Teminatımızdır!
CEMAL SİGORTA, uluslararası sağlık sigortacılığı uzmanlığı ile “insan” ve “yaşam kalitesi” temelli örnek sağlık sigortacılığı sistemiyle yanınızda.

CEMAL SİGORTA, 3S Sağlık Sistemi ile her türlü bütçeye, her ihtiyaca cevap verebilecek geniş bir teminat yapısına sahip. Kullanım kolaylıkları ile bir yandan sizlerin memnuniyetini hedeflerken, sağlık sorunlarınız nedeniyle yaşayabileceğiniz ekonomik endişeleri de ortadan kaldırıyor.

3S ürünümüzde; yurt içinde ve yurt dışında geçerli “Limitli, Limitsiz Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatları, Alternatif Anlaşmalı Kuruluş Ağlarına Sahip Planlar, Muafiyetli Planlar ve Alternatif Teminatlı Planlar”dan oluşan 150′den fazla seçenek bulunuyor.

Çözüm Sağlık Sigortası, ekonomik nedenlerle sağlık sigortası yaptırmaktan çekinenlere bir çözüm oluşturmak amacıyla geliştirildi.
Sizlere Sağlık Sigortasından beklediğiniz yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak ve sizleri sağlık harcamalarının yol açacağı ek sıkıntıdan uzak tutmak amacıyla her zaman yanınızda. Teminat yapısı ve özel şartlarındaki değişikliklerle hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek olan Çözüm Sağlık Sigortası ile MAPFRE GENEL SİGORTA, herkesin sağlık güvencesine sahip olmasını hedefliyor.

FAP Sağlık Sigortası ile sizlere yurtiçinde ve yurtdışında geçerli farklı sağlık teminatı seçenekleri sunuyor. FAP Sağlık Sigortası’nda tümüyle ihtiyacınıza göre; Yatarak Tedavi Teminatında muafiyetli/muafiyetsiz, yurtiçinde veya tüm dünyada geçerli gibi farklı plan alternatiflerinden dilediğinizi seçebilmektesiniz. Ayrıca Ayakta Tedavi Teminatında yıllık kullanım limitleri yerine adetleri ile sigorta sisteminde bir alternatif yaratıyor.

Acil Vakalar Sağlık Sigortası (AVS) ürünümüzle, sizleri küçük bir maliyetle, büyük tehlikelerden korumayı amaçladık… Acil Vakalar Sağlık Sigortası ile hiç beklenmedik anlarda karşınıza çıkabilecek, Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan hastalık ve/veya kaza halinde, ambulans hizmeti sağlıyor ve tedavinizi güvence altına alıyoruz.

saglik